Portakal Ağacı kuruması :Portakal ağaçları da diğer ağaçlar gibi  sebepsizce  kurumaktadır. Tabii ki  kuruma  belirtisi öncelikle yaprak sararması, gövdenin siyahlaşması, tazeliğini yitirmesi, ağaçlarda dip  kurdu gibi zararlıların  oluşmaya   başlaması , mantari hastalıklar, sarılık hastalığı, ansızın  yaprak  dökmesi  ve  sararması da yine  en belirgin sebeplerdir. Gerek portakal ağaçları  olsun  gerekse diğer  ağaçlar   için sonu  kurumaya kadar giden  sorunların  üstesinden  Rekor Gelişim ile  gelebilirsiniz. Hatta  biraz yeşil kalmış ve yarısına  yakını kurumuş ağaçlarınızı dahi doğru  kullanım  ile  kurtarabilirsiniz. Rekor Gelişim bir ilaç değildir  ancak  yukarıda saydığımız sorunların  tamamının  oluşma sebeplerini  ortadan kaldıran  bir   özelliğe sahiptir. Zaten  bu  sebepler ortadan kalkınca ağaçlar   kendisini çok  hızlı  bir  şekilde toparlar, gençleşir  ve yüksek  verimde çok  kaliteli  portakal almaya  başlarsınız. Aşağıdaki  videoları  izlediğinizde sizlere  kendimizi daha   iyi  anlatabilmiş olacağız.

Portakal Ağacı kurumaları Ve Çözümlerini anlatan Videolar

Diğer Ağaç kurumaları ve Çözümünü Anlatan Videolar

Portakal Ağacı hakkında  merak  ettiklerimizi,  sitemizden  bulamadıklarınızı, kafanıza takılan  sorularınızı, çözüm bulamadığınız dertlerinizi bize  yazabilir yada en alttaki telefonlardan bizleri arayabilirsiniz. Portakal ağacı ve diğer bütün ağaçları  gençleştiren, kurumasını, sararmasını, bir çok  zararlı ve   hastalıklara  karşı  çok  yüksek  bir direnç  sağlayarak,  verim ve   kalite konusunda portakal ağaçlarınıza en güzel ve  kolay bakımı yapan Rekor Gelişim ürünlerimizden   1 adet  dahi  siparişinizin olması halinde, gerek bayilerimiz tarafından gerekse fabrikadan en kısa süre içerisinde siparişiniz teslim edilir. Kargo ile gönderilecek siparişlerde ise Yurtiçi kargonun gittiği her  yere sipariş alıyoruz. 

         

Rekor Gelişim : Tel  +90 232 364 22 22   +90 555 978 42 07   E-mail : rekorgelisim@gmail.com      Web :  www.rekorgelisim.com

Related Posts

/ / / / / / / / / /

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.