Portakal Yetiştiriciliği : 

Portakal, Mandalina, Limon, Turunç  gibi  ağaçlarınızdan verim alamıyor, ağaçlarınız sağlıksız, iyi sürgün vermiyor, meyveler irileşmiyor, ağaçlarda kuruma var   ise REKOR GELİŞİM ile  bu  konudaki bütün sorunlarınızı çözebilirsiniz. En iri, en sağlıklı, parlak mevyeleri hasat edebilirsiniz. Rekor Gelişim  2 yılda bir uygulanan çok özel bir toprak düzenleyici olup  16 KG: 165 TL     12 KG: 135 TL      5 KG : 65 TL  dir.  Kargo ücretsiz olarak yurtiçi kargonun gittiği her yere sipariş alıyoruz.  Ağaç başına atım miktarını bulmak için  : 12 KG’ı  1 dekardaki ağaç sayısına bölmeniz yeterlidir. Fidanlar için kullanım oranları daha düşük olup telefon ile bilgi alabilirsiniz.   İçinde  bulunduğumuz yaz   döneminde de atılması uygundur. Bu dönemde atıldığında  çapalamaya gerek yoktur.  Broşür için Tıklayınız.     LÜTFEN  BROŞÜRÜ İYİCE  OKUYARAK KULLANIN VE  AŞAĞIDAKİ ÜRETİCİ YORUMLARINI DA  İZLEMENİZİ ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUZ. ÜRETİCİ YORUMLARINI İZLEDİKTEN SONRA BİZLERİ ARARSANIZ,   ÇOK DAHA  KOLAY VE  ÇABUK ANLATABİLİRİZ.  0232 364 22 22 (pbx)

 Portakal Ağacı kurumaları Ve Çözümlerini anlatan Videolar

Portakal Ağacı Bakım Videoları

Portakal Ağacı hakkında  merak  ettiklerimizi,  sitemizden  bulamadıklarınızı, kafanıza takılan  sorularınızı, çözüm bulamadığınız dertlerinizi bize  yazabilir yada en alttaki telefonlardan bizleri arayabilirsiniz. Portakal ağacı ve diğer bütün ağaçları  gençleştiren, kurumasını, sararmasını, bir çok  zararlı ve   hastalıklara  karşı  çok  yüksek  bir direnç  sağlayarak,  verim ve   kalite konusunda portakal ağaçlarınıza en güzel ve  kolay bakımı yapan Rekor Gelişim ürünlerimizden   1 adet  dahi  siparişinizin olması halinde, gerek bayilerimiz tarafından gerekse fabrikadan en kısa süre içerisinde siparişiniz teslim edilir. Kargo ile gönderilecek siparişlerde ise Yurtiçi kargonun gittiği her  yere sipariş alıyoruz. 

       

 Rekor Gelişim : Tel +90 232 364 22 22   +90 555 978 42 07   E-mail : rekorgelisim@gmail.com      Web :  www.rekorgelisim.com

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.